25. 11. 2013 Zodpovedné podnikanie

Vyskúšajte pracovať inak

Connect ponúka začínajúcim podnikateľom kreatívne pracovné priestory v centre Bratislavy.

S podnikaním môžete začať aj inak ©Connect

Chcete začať podnikať, hľadáte zdroje inšpirácie a príležitosti odborne sa vzdelávať? Aj v Bratislave už existuje inkubátor začínajúcich podnikateľov v atraktívnom priestore, ktorý prepája profesionálnu kanceláriu s internetovou kaviarňou.

Connect je co-workingovým centrom na Páričkovej ulici v Bratislave. Už rok ponúka svojim členom kancelárske vybavenie, miesto na stretnutie s pracovným tímom a partnermi. Okrem toho sa v priestoroch organizujú vzdelávacie podujatia, praktické semináre a motivačné stretnutia s odborníkmi na rôzne oblasti.

V súčasnosti tu pracuje vyše 20 freelancerov – kreatívcov, marketérov, ale aj developerov. Kampaňou „Robíme veci inak“ sa snažia ukázať výhody co-workingového priestoru. Ak si chcete prácu inak vyskúšať aj vy, môžete tak zdarma urobiť do 13. decembra.

Zdroj: Connect

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111