25. 06. 2023 Zodpovedné podnikanie

Top manažéri a manažérky si vyhrnuli rukávy a pomáhali na Našom Meste

Súčasťou Nášho Mesta bola tento rok aj jedna špeciálna aktivita. V našom trnavskom centre Budúcnosť INAK sme privítali CEOs a top manažment viacerých slovenských firiem.

Manažéri a manažérky vymenili strategické mítingy za dobrovoľnícku prácu a v areáli školy, kde centrum Budúcnosť INAK sídli, nám pomohli s presádzaním rastliniek či prípravou školskej výzdoby. Nadšenci z PwC Slovakia, TESCO STORES SR, Franke Group, reklama BARTOŠ, Zentivy, KPMG, Accenture či Piano Software sa nezľakli ani horšieho počasia a práca im šla od ruky.

Pozrite si video, ako ich dobrovoľnícky deň prebiehal.

Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva v strednej Európe. V roku 2023 sa konalo už po sedemnásty raz a zapojilo sa doň 9 800 dobrovoľníkov a dobrovoľníčok v 56 mestách a obciach po celom Slovensku.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111