27. 04. 2023 Filantropia

Spúšťame nový podcast o filantropii s názvom Impact Talks

Máme na Slovensku vôbec nejakých filantropov? Alebo ešte lepšie – filantropky? Ak áno, čo robia a ako pomáhajú? A sú medzi nimi aj mladí ľudia, alebo musí byť správny filantrop starý a mať na účte milióny? V podcaste Impact Talks vám predstavíme osobnosti z biznisu, kultúry a športu, ktoré búrajú zaužívané predstavy o filantropii.

Za slovom filantropia, ktoré znie na prvé počutie komplikovane a neuchopiteľne, sa v skutočnosti skrývajú aj na Slovensku desiatky pekných príbehov a viditeľné výsledky pomoci. Čo všetko toto slovo znamená a o čom bude tento podcast? Vysvetlia nám to naši kolegovia Ivana Kompasová a Fero Pauliny, ktorí sa venujú tomu, aby bolo filantropov a filantropiek na Slovensku viac.

Viac o podcaste sa dozviete tu.

Impact Talks moderuje Milan Junior Zimnýkoval a vzniká v spolupráci s portálom Aktuality.sk.

Podporte tento podcast a vypočujte si ešte viac filantropických príbehov. Kliknite na tento link a pomôžte nám naštartovať slovenskú filantropiu.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.