20. 11. 2012 Nadácia Pontis

Rozdaruj sa na Vianoce

Pomôžte nám spojiť zmysluplné projekty s ďalšími dobrými ľuďmi, ktorí si nájdu ten svoj najmilší v Dobrakrajina.sk.

Pošlite nám do 16.decembra svoju fotku alebo fotku svojich blízkych a darujte minimálne 10 eur. Pomôžete nielen Dobrej krajine, ale získate aj veselú karikatúru ako originálny darček.

Pred troma rokmi sme si v Nadácii Pontis povedali, že zmeníme Slovensko. Aby bolo krajšie. Vymysleli sme darcovský portál Dobrakrajina.sk a spustili sme ho 17. novembra 2009 na Koncerte pre všímavých. Doteraz zaujal 130-tisíc darcov, ktorí nám ostávajú verní. Dobrú krajinu podporujú dobrí ľudia dobré nápady a myšlienky a za tri roky existencie sme spolu podporili 135 zmysluplných projektov neziskových organizácií.

Chcem originálny darček

Povedali sme si, že tretie narodeniny oslávime v netradičnom duchu a tak trocha vianočne. Ak ešte nemáte vymyslený originálny darček, ktorý by potešil vašu rodinu, priateľov alebo blízkych, darujte im pod stromček vtipnú karikatúru. Tú svoju už má aj herečka Táňa Pauhofová, ktorá Dobrú krajinu podporuje už od jej vzniku.

Aj ja chcem podporiť DobraKrajina.sk

Stačí 10 eur, fotka vášho blízkeho, prípadne aj vaša, a originálny darček bude čoskoro na svete. Karikatúrou urobíte niekomu radosť a zároveň podporíte Dobrú krajinu. Ako presne na to, nájdete v návode Podrobne na portále Dobrakrajina.sk.

Prečo sa mám rozdarovať na Vianoce?

  • vďake Tebe bude DobraKrajina.sk fungovať aj v ďalšom roku
  • podporíš zmysluplné projekty, ktoré robia Slovensko krajším a lepším
  • umožníš vybraným neziskovkám bezplatne prezentovať svoje overené projekty a získavať pre ne nových darcov
  • stres z kupovania vianočných darčekov sa Ťa týkať nebude
  • môžeš darovať svojim blízkym originálne karikatúry

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111