17. 04. 2023 Zodpovedné podnikanie

Naše Mesto: Slovnaft BAjk pre dobrovoľníkov zadarmo

Päťsto žltých bicyklov Slovnaft BAjk na vyše sto miestach Bratislavy budú mať dobrovoľníci a dobrovoľníčky počas Nášho Mesta k dispozícii zadarmo. Na vybrané aktivity sa môžu prepraviť ekologicky a naštartovať veľký dobrovoľnícky deň so správnou dávkou endorfínov. Najväčšia akcia firemného dobrovoľníctva na Slovensku tak po prvý raz nadobudne ešte jeden rozmer – udržateľnú dopravu.

„Spojenie Slovnaft BAjku s Naším Mestom je pre nás veľmi prirodzený krok, pretože v oboch prípadoch ide o dobrú vec – zlepšenie prostredia, v ktorom žijeme. Častokrát sú to práve drobné projekty, ktoré menia svet okolo nás a tým, že začneme od seba, dokážeme postupne meniť veci k lepšiemu. Veríme, že tak, ako je „návykové“ podujatie Naše Mesto, rovnako to platí aj o využívaní zdieľaných bicyklov,“ hovorí Marián Ružič, projektový manažér Slovnaft BAjku.

Ako na to?

Návod na bezplatné využitie žltých BAjkov v deň konania podujatia Naše Mesto (9. 6. 2023)

  1. Zaregistrujte sa na slovnaftbajk.sk alebo použite mobilnú aplikáciu Slovnaft BAjk.
  2. Pri výbere denného lístka zadáte promo kód, ktorý vám príde v Manuálchecku pred konaním podujatia.

Poznámka: Kvôli bezpečnosti vám systém z platobnej karty stiahne poplatok 0,12 centov, ktorý však do niekoľkých dní dostanete späť na účet.

  1. Do emailu vám po úspešnej registrácii príde PIN kód, ktorým si počas akcie Naše Mesto odomknete bicykel a môžete ísť na to.
  2. Po ukončení jazdy nezabudnite bicykel zadokovať na najbližšej stanici. A pokojne ho využite aj na cestu späť domov alebo za zaslúženou zmrzlinou ako odmenou za spálené kalórie 🙂

Prosíme, aby ste si promo kód ponechali pre seba a nešírili ho ďalej, aby sa bicykle nerozchytali v daný deň do nesprávnych rúk.

Prepojenie Slovnaft BAjku a Nášho Mesta je skvelý príklad, ako môžu firmy podporiť tému dobrovoľníctva i samotných dobrovoľníkov a dobrovoľníčky. Nasadnite s nami na túto vlnu dobra – ak  máte nápad, ako Naše Mesto podporiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.