04. 07. 2012 Nadácia Pontis

Čo vás od zajtra čaká na Pohode

Čo vás od zajtra čaká na Pohode? Ťahák na najväčší festival roka

BRATISLAVA ­ Dajte sa do pohody! Od zajtra (5. júla) sa na letisku v Trenčíne začína už 16. ročník nášho najväčšieho hudobného festivalu. Hudobné šialenstvo s 30 000 fanúšikmi potrvá do soboty. Čo všetko vás na festivale okrem hudby čaká, ako sa na ňom čo najlepšie zorientovať, nájsť známych, či nič nezmeškať? Nový Čas vám poradí aj to kde načerpať nové sily.

Čo získate: aktuálny program na jednotlivých stageoch, info o interpretoch, technické a organizačné info, možnosť vyskladať si vlastný program, na ktorý vás aplikácia upozorní vždy pred začiatkom, mapy areálu, úniková mapa, interaktívna mapa prepojená na facebook, ktorá vám umožní mať prehľad o polohe svojich priateľov na festivale Kde ju zoženiete: App Store a Google Play Store (pre telefóny s operačným systémom iOS alebo Android 2.1 a vyššie)

Počasie 
Odborníci zo SHMÚ už teraz varujú. „Všetci sa musia pripraviť na veľmi horúce počasie s teplotami až do 36 stupňov. Najmä cez víkendové dni nevylučujeme ani búrky. Vo štvrtok a piatok je len 50­ percentná šanca na búrky, v noci zo soboty na nedeľu však môžu byť aj silnejšie búrky a nedá sa vylúčiť ani krupobitie,“ povedala hydrometeorologička Lucia Uhrínová.

Informovaní vďaka SMS 
Čo získate: Festivalové spravodajstvo: organizačné info, predpovede počasia, dopravné info, programové zmeny a i. Aktivácia: Pohoda(medzera)info na 6661 Programová pripomienka: okrem základného info navyše upozornenia na vybrané vystúpenia 15 min. pred začiatkom. Aktivácia: Pohoda na 6661 (Pre potvrdenie registrácie je potrebné na stránkach www.pohodafestival.sk vložiť kód zodpovednej SMS). Deaktivácia: Obe služby vypnete zaslaním SMS v tvare Pohoda(medzera)VYP na 6661.

Orange roller disco 
Thursday Child FreeMusic ­ voľné korčuľovanie a požičovňa (inline aj dvojradové), Caggy (SK), DJs pani Elvisovej (SK)

Tanečný dom: tanečné workshopy: tango Argentino, rusínske tance, swing, Clip dance, orientálne tance, rómske tance, kysucké prepletance; Hugo Čáves Orchestra (SK), Banda (SK), Movits! (S) 
Stage: ČokoVoko (CZ), Amatorski (B), The Maggies Marshmallows (CZ), Les Trucs (D), The Victorian English Gentlemens Club (GB)

Orange stage 
Koho môžete vidieť: Slobodná Európa (SK), I Blame Coco (GB), Yann Tiersen (F), Warpaint (USA), Little Roy (JAM), Anna Calvi (GB)

Orange refresh zóna 
Čo získate: relax v tieni stromov, v Orange refresh stane alebo na zastrešenej terase, bar s nápojmi a obslužnou nabíjačkárňou na mobily, interaktívne sprchy, technickí poradcovia na aplikácie v smartfónoch, rôzne zábavné aktivity

Zostaňte online! 
V Orange refresh zóne a jej okolí máte možnosť bezplatného wi­fi pripojenia. Využívať môžete aj výhody 3G siete.

Nabíjačkárne 
Na festivale sú k dispozícii 3 zóny, kde si môžete dobiť svoj mobil, okrem Orange refresh zóny aj v Pohoda centre a v blízkosti športového parku môžete využiť uzamykateľné skrinky, kde si mobil necháte v pohode dobiť.

Kinematograf 
Ticho nad oblakmi (SK), Zvonky šťastia ­ predpremiéra (SK), Ladí neladí ­ spomienka na Betty Majerníkovú (CZ/SK), Trou de Fer ­ Železná diera (SK), Rolling Stones ­ Shine a Light (USA) 

Dobrá Krajina 
Čo vás čaká: debaty: Etika médií, Ako sa na Slovensku žije ľuďom, ktorí bojujú proti moci, Keď to nejde…, Aj my sme tu doma!, O gorile po Gorile, Európa zdola 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111