27. 07. 2015 Filantropia

Chceš rozbehnúť svoj biznis? Prihlás sa do Impact Inkubátora

Ak máš nápad a nevieš, čo s ním. Prípadne rozbiehaš zaujímavý projekt, len ti chýbajú rady skúsených, prihlás sa do Impact Inkubátora.

Viac ako 100 hodín, ktoré vás posunú ďalej

Do Impact Inkubátora sa môže do 15. augusta prihlásiť ktokoľvek, kto má nápad alebo myšlienku na zaujímavý projekt v oblasti vzdelávania, inovácií, spoločenský prospešný projekt alebo v oblasti zelených technológií.

Impact HUB spúšťa bezplatný trojmesačný mentorský projekt s podporou Nadačného fondu Telekom a Nadácie VÚB. „V rámci neho ponúkneme vybraným účastníkom 10 zaujímavých workshopov, 5 inšpiratívnych stretnutí s úspešnými podnikateľmi a mentoring, v rámci ktorého sa budú môcť radiť o konkrétnych detailoch projektu. Navyše, ponúkneme im aj dva víkendy s odborníkmi z oblasti brandingu a UX a tvorby podnikateľského plánu, ktorí im pomôžu zostaviť konkrétne výstupy pre ich biznis,“ hovorí Baška Klimek, spoluzakladateľka Impact HUB Bratislava.

Mentoringový program sa začne v septembri a potrvá do decembra. Účastníci sa budú stretávať dvakrát do týždňa v podvečerných hodinách na dve až štyri hodiny. Dve soboty budú venované praktickým analýzam a výstupom od skúsených podnikateľov.

 K tomu získate

  • Viac ako 100 hodín tréningov, ktoré budú šité na mieru účastníkov.
    Paralelne budú prebiehať školenia pre rozbehnuté projekty a projekty, ktoré sú len vo fáze myšlienky a nápadu.
  • Vytvorenie brand identity, UX analýzy webu a vytvorenie funkčného podnikateľského plánu na rozbeh podnikania.
  • Kontakty na odborníkov a členstvo v medzinárodnej sieti, v ktorej sa nachádza viac ako 11-tisíc kreatívcov, inovátorov a podnikateľov z celého sveta.
  • Pracovný priestor pre rozvoj biznis nápadu.

Pre úspešných aj bonus navyše
Prvé tri projekty, ktoré vyberie porota na konci programu, získajú benefity vo výške 5000 eur, 3000 eur a 1000 eur. Všetky projekty inkubátora, ktoré sa zúčastnia aspoň 80% programu získajú benefity v hodnote vyše 500 eur.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111