22. 03. 2011 Filantropia

Verejnosť sa môže prihlásiť na ďalší kurz posunkového jazyka zdarma

Kurz sa uskutoční v Novom Smokovci a viesť ho bude profesionálny tlmočník Róbert Šarina.

Nadačný fond Slovak Telekom Nadácie Pontis podporí aj tento rok kurz posunkového jazyka pre začiatočníkov. Už druhý kurz pre verejnosť sa bude zadarmo realizovať v termíne od 27. apríla do 1. mája. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 18. apríla.

Kurz sa uskutoční v Novom Smokovci a viesť ho bude profesionálny tlmočník Róbert Šarina. Na základe prihlášky bude do kurzu vybraných 20 ľudí, ktorým budú z fondu hradené všetky náklady okrem cestovného. Minulý rok boli medzi účastníkmi kurzu rodičia nepočujúcich detí, pracovníci občianskych združení, sociálni pracovníci, študenti i jeden nepočujúci, ktorý sa  nevedel dohovoriť s kamarátmi, ktorí posunkujú. Na začiatku bolo podľa uchádzačov najťažšie rozhýbať ruky. Chuť učiť sa však bola veľká.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111