24. 01. 2014 Zodpovedné podnikanie

Hviezdy filmového plátna v T-Systems

IT firma približuje verejnosti svoje portfólio prostredníctvom zamestnancov.

© T-Systems Slovakia

Tím ľudí T-Systems Slovakia to nie sú len IT-čkári, ktorí podávajú kvalitné výkony iba za počítačom. V jedinečnom projekte ukázali svoj talent aj pred kamerou. Spoločnosť T-Systems Slovakia totiž zrealizovala dlho plánovaný projekt – vytvoriť promo video. Neostalo však len pri jednom. Spolu ich koncom minulého roka publikovala päť a ako bonus pridala aj film o zákulisí z natáčania.

Nešlo by o nič výnimočné, veď dnes už má takmer každá väčšia firma film, v ktorom chce ľuďom pribížiť svoje portfólio. Avšak vo filmoch T-Systems Slovakia sa pred kamery postavili priamo talentovaní mladí ľudia z radov zamestnancov spoločnosti. Na chvíľu tak vymenili starostlivosť o služby medzinárodných zákazníkov za účinkovanie na filmovom plátne.

Šancu zahrať si v štyroch krátkych videách a jednom dlhšom promo filme dostalo viac ako tridsať zamestnancov. Mnohí zažili svoj filmový debut na rôznych miestach, keďže sa natáčalo napríklad na letisku, vo fotoateliéri, na pumpe, v knižnici či priamo pred sídlom spoločnosti. Kamera bola spustená nepretržite sedem dní. Výsledok práce celého T-Systems filmového štábu si môžete pozrieť na youtube.com profile T-Systems Slovakia. Príjemný filmový zážitok!

Zdroj: T-Systems Slovakia

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111