24. 05. 2014 Nadácia Pontis

Deň detí v ZOO Srdcom pre deti

Plno zábavy a pestrý program!

Deň detí sa blíži a Nový Čas v rámci projektu Srdce pre deti pripravil pre všetky ratolesti a ich rodiny nezabudnuteľný deň v bratislavskej ZOO. V sobotu 31. 5. bude v zoologickej záhrade naozaj rušno, o program sa postarajú známe tváre TV JOJ, tanečné skupiny aj maskoti. Máme sa na čo tešiť!

Detičky si svoj sviatok tento rok do sýtosti užijú. Podujatie odštartuje v sobotu 31. 5. 2014 o 9. hod. a bude trvať až do 18. hod. A práve v ten deň nájdete v Novom Čase kupón na voľný vstup na Deň detí do ZOO, pre deti do 15 rokov v sprievode platiaceho dospelého. Rodiny s deťmi bude v ZOO zabávať Majster -N, kúzelník či maskoti TV Minimax. Návštevníci budú svedkami krstu malého hrošíka Dášenky.

Počas celého dňa budete mať možnosť získať informácie a podporiť Srdce pre deti – charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. V stánku Srdce pre deti bude autogramiáda Anety Pariškovej a Vladimíra Kobielskeho, vystúpenie The Pastels a Jumbo Chicks. Na svoje si prídu aj milovníci súťaženia, hrať sa bude o super ceny. Fotenie s maskotmi a obľúbenými rozprávkovými postavičkami bude prebiehať v stánku Vibovit.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111