Zapojte sa do výzvy Giving Friday a pomôžte

V piatok 23. 11. 2018 spravíte vaším bežným nákupom v dm čosi výnimočné.

Začiatok predvianočnej nákupnej horúčky, známej ako Black Friday, bude mať nový rozmer. Pretože nie sme ľahostajní k nášmu okoliu, venujeme v piatok 23. novembra 2018 v rámci našej iniciatívy dm {spoločne} 5 % z celého obratu počas dňa na dobročinné projekty, ktorých tímy svojím úsilím prispievajú k zlepšovaniu spoločnosti.

Z organizácií zo sociálnej oblasti, oblasti ekológie, kultúry či športu, ktoré sa môžu do projektu dm {spoločne} prihlásiť od januára 2019, vyberieme minimálne 30 a rozdelíme im výťažok. Realizácia projektov bude prebiehať od budúcoročného mája do konca roka 2019. Minulý rok sme napríklad priložili ruku k vytvoreniu „Ekoučebne“ v materskej škole Okulka vo Vranove nad Topľou či pomohli združeniu OZ M21 Bardejov, ktoré sa usiluje o záchranu Zborovského hradu.

Projekty sme doteraz podporovali najmä formou dobrovoľníctva a menšou materiálnou pomocou. Tentokrát nadišiel čas spoločne pohnúť veci k lepšiemu v ešte väčšej miere.

Keď sa totiž aj malé percento znásobí stovkami denných nákupov, dokážeme meniť Slovensko.

Pridajte sa k nám a pomôžte zvýšiť záujem o dobrovoľnícke projekty! Ak patríte k tým, ktorí zdieľajú záujem o prospešné aktivity a teší vás pomoc, už sa nevieme dočkať, ako vám na našom portáli www.dm-spolocne.sk ukážeme výsledok, ku ktorému ste {spoločne} prispeli. Pretože #givingisthenewblack.

Zdieľajte s nami vaše nákupy označením nášho profilu na Instagrame dm slovensko, použite pri tom #givingisthenewblack a zapojte sa medzi všetkých, ktorým záleží na podpore dobrovoľníckych projektov na Slovensku

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky